سرور مجازی ایران (VPS Iran)

سرور مجازی ایران

سرور مجازي ایران يا VPS چيست؟ VPS مخفف Virtual Private Server به معني سرور خصوصي مجازي مي باشدو گاهي از آن به عنوان VDS که مخفف Virtual Dedicated Server به معني سرور اختصاصي مجازي مي باشد، نام برده مي شود.
سرور مجازي دقيقا همانند يک سرور اختصاصی ایران مستقل و با همان سطح دسترسي عمل مي نمايد، با اين تفاوت که چند عدد سرور مجازي ایران بر روي يک سرور فيزيکي قرار مي گيرند. به عبارت بهتر با استفاده از تکنولوژي هاي مجازي سازي مانند VMware و با بهره گيري از سخت افزار هاي پرقدرت و پيشرفته، يک سرور فيزيکي به چندين سرور مجازي (سرور مجازي ایران ) با امکانات مختلف تقسيم مي شود. هر سرور مجازي ایران بنا بر تنظيمات اوليه، سهم خاصي از منابع سرور از قبيل پردازنده، حافظه اصلي، فضاي ديسک سخت، پهناي باند و … را به صورت اختصاصي و تضمين شده در اختيار مي گيرد.
هر سرور مجازي ایران بصورت کاملا مستقل عمل مي نمايد، در نتيجه VPS هاي موجود برروي يک سرور مي توانند از سيستم عاملهاي مختلف و نسخه هاي متفاوت و همچنين نرم افزار هاي اختصاصي خود استفاده نمايند.
در تمامي پلانهاي پيشنهادي پايين، دسترسي مدير سيستم (Administrator/root) در اختيار شما خواهد بود و اين امکان وجود دارد تا با Remote Desktop و يا SSH سرور مجازي ایران خود را مديريت نماييد و با خيال راحت و بدون نگراني از دخالت ديگران در برنامه هاي شما، از سرور مجازي آیران اختصاص يافته خود استفاده نماييد مزاياي سرور مجازي ایران (VPS ) نسبت به سرور اختصاصي:

هزينه: در واقع شما همه قابليتهاي يک سرور اختصاصی ایران را با کسري از هزينه هاي آن خواهيد داشت.

مديريت پذيري: ابزارهاي تعبيه شده در VMware و SolusVM (مجازي‌سازي مورد استفاده در بربید سرور ,مديريت سرور مجازي را از خارج آن بسيار آسان ميکند.

انعطاف پذيري: ارتقاءمنابع اختصاص يافته براي يک سرور مجازي ایران ، در صورت نياز به منابع بيشتر به راحتي و بدون نياز به جابجاي اطلاعات و اختلال بلندمدت در سرويس قابل انجام است.
انتخاب بسته

میزان رم
میزان CPU
هارد
ترافیک ماهانه
IP اختصاصی
پورت سرور
موقعیت سرور
سيستم عامل
کنترل پنل تحت وب
نصب رايگان
پشتيباني
7 روز گارانتي
پرداخت ماهانه
سفارش آنلاين

پلن 1

24,900

ماهیانه

1024 مگابايت

1000 مگاهرتز

20 گیگ

نامحدود

یک عدد

1 گیگابیت

ایران

به دلخواه کاربر

24,900 تومان

پلن 2

34,900

ماهیانه

2048 مگابايت

1800 مگاهرتز

25 گیگ

نامحدود

یک عدد

1 گیگابیت

ایران

به دلخواه کاربر

34,900 تومان

پلن 3

49.900

ماهانه

3 گیگابایت

2300 مگاهرتز

35 گیگ

نامحدود

یک عدد

1 گیگابیت

ایران

به دلخواه کاربر

49,900 تومان

پلن 4

79.900

ماهیانه

8 گیگابایت

3000 مگاهرتز

50 گیگ

نامحدود

یک عدد

1 گیگابیت

ایران

به دلخواه کاربر

79,900 تومانراه های ارتباطی :

گفتگوی تلفنی

07138344986

فروش سرور مجازی و اختصاصی ارزان,خرید سرور مجازی,خرید vps ارزان

هاست,چت روم,نمایندگی هاست,آلمان,آمریکا,سرور مجازی,پر سرعت,بربید سرور,میزبانی وب پر سرعت,هاست پر سرعت,سرور ارزان,بربید,