فروش سرور مجازی ارزان,خرید سرور مجازی ارزان,فروش vps ارزان,خرید vps ارزان

سوالات متداول بربید سرور | خرید سرور مجازی,خرید VPS

سوالات متداول بربید سرور

در اینجا سعی کردیم متداول ترین سوالات کاربران را طبق تجربه چندین ساله جمع آوری کرده و در اختیار شما کاربران گرامی قرار دهیم:

۱-چه مدت بعد از سفارش سرور آن را تحویل میگیریم؟مدت زمان تحویل سفارشات در ساعات اداری معمولا حداکثر یک ساعت و در ساعات غیر اداری بین ۱ ساعت تا ۴ ساعت میباشد.

۲-آیا سرویس ها قابلیت تمدید را دارند؟بله.در زمان سررسید سروریس ها از ۷ روز قبل برای کاربران صورت حساب ارسال می شود و کاربرانی که تمایل به تمدید سرویس خود را دارند میتوانند قبل از زمان سرسید فاکتور ماه آینده هزینه را پرداخت نمایند.جهت پرداخت صورت حساب به ناحیه کاربری خود مراجعه کنید و در بخش مالی میتوانید صورت حساب ها را مشاهده و پرداخت نمایید.

۳-اگر از سرویسم ناراضی باشم امکان کنسلی وجود دارد؟شرایط بازپرداخت وجه مشتري به مدت هفت روز کاري از تاريخ تسليم کالا به مصرف کننده يا از تاريخ انعقاد قرارداد در صورتی که بربید سرور تعهدات خود را انجام نداده حق انصراف دارد و تمامی مبالغ باید عینا برگردانده شود.

۴-آیا با سرور های بربید سرور میتوان کرک انجام داد؟انجام کرک و اسکن فقط در سرور های مجازی وارز مجاز است.

۵-چرا قیمت سروریس هایی که بربید سرور ارئه میدهد ارزان است؟مابا کمترین سود ممکن فعالیت میکنیم همچنین ما در تمامی دیتاسنتر ها فضای کولوکیشن اختصاصی داریم و مالکیت سخت افزاری سرور ها برای شرکت بربید میباشد که باعث پایین آمدن قیمت اجاره سرور ها میشود.

۶-آیا بربید کد تخفیف دارد؟قیمت های ما با نهایت تخفیف و مقطوع میباشد و امکان ارائه تخفیف بیشتر روی سرور های ما وجود ندارد.

۷-مشخصات سرویس خریداری شده خود را از کدام قسمت ببینیم؟با مراجعه به لینک زیر:

فعال شدن سرویس و مشاهده مشخصات

۸-آیا سرور ها بعد از خرید امکان ارتقا و یا تغییر دارند؟بله امکان ارتقا و یا تغییر پلان بدون از دست دادن اطلاعات و یا تغییر ای پی مقدور است.

۹-هنگام خرید در لیست پلان ها برای خرید دو پلان به نام vps و vds موجود است تفاوت این دو پلان در چیست؟

تفاوت VPS و VDS چیست؟

۱۰-آیا هنگام خرید از قسمت افزونه ها نیاز است که کنترل پنل ها (سی پنل یا دایرکت ادمین و…) را انتخاب کنیم؟

این افزونه ها برای راه انداری پنل هاستیگ روی سرور است اگر مورد استفاده شما برای میزبانی وبسایت و یا هاستینگ نیست نیاز به انتخاب این موارد ندارید.و اختیاری میباشد.

تمامی حقوق برای بربید سرور محفوظ می باشد.