فروش سرور مجازی ارزان,خرید سرور مجازی ارزان,فروش vps ارزان,خرید vps ارزان

نکاتی مهم در مورد استفاده از سرور های مجازی بربید سرور | خرید سرور مجازی,خرید VPS

نکاتی مهم در مورد استفاده از سرور های مجازی بربید سرور

۱-امنیت سرور:برای بالا بردن امنیت سرور در اولین فرصت حتما پسورد سرور را تغییر دهید و سیستم عامل سرور را به اخرین نسخه آپدیت نمایید و از قرار دادن اطلاعات سرور در اختیار دیگران خودداری نمایید در غیر این صورت عواقب ناشی از عدم رعایت نکات امنیتی به عهده کاربر میباشد.
آموزش تغییر پسورد ویندوز سرور
آموزش تغییر پسورد لینوکس از طریق ssh

۲-چنانچه در مدتی که از سرویس استفاده میکنید مشکلی در سرعت سرویس بوجود آمد ک باعث کندی سرعت شود و یا دسترسی شما به سرویس قطع شد سرویس را ابتدا از طریق ناحیه کاربری خود بخش سرویس ها>>سرویس های من وارد شوید.سپس بر روی وضعیت فعال سرویس مربوطه که به رنگ سبز است کلیک کنید و در پنل باز شده action را کلیک کنید و سپس از سربرگ Hard reboot روی Hard reboot که به رنگ سبز است کلیک کنید و سرور را ریبوت کنید با این کار باعث راه اندازی مجدد سرویس بدون از دست دادن اطلاعات میشود و مجدد راه اندازی میشود.با زدن دکمه ریبوت چند دقیقه زمان میبرد تا سرویس مجدد بوت شود.

۳-چنانچه سرور شما با ایجاد تغییراتی از سمت خودتان درون سرور باعث قطع دسترسی شما به سرور شده است برای حل مشکل دوراه وجود دارد:
اول اینکه میتوانید از طریق پنل موجود در ناحیه کاربری خود میتوانید اقدام به نصب مجدد سیستم عامل و یا تغییر سیستم عامل کنید.

آموزش تغییر سیستم عامل توسط کابر:کلیک کنید.

روش دوم:میتوانید از طریق کنسول موجود در پنل خود وارد محیط سرور شوید و علت را بررسی کنید.

برای استفاده از کنسول ابتدا به قسمت سرویس های من مراجعه کنید و در سرویس های من روی وضعیت فعال سرویس مورد نظر که به رنگ سبز است کلیک کنید.
در صفحه جدید باز شده طبق تصویر زیردر این قسمت میتوانید با کلیک بر روی گزینه console وارد محیط سرور شوید.

۴-چنانچه هر درخواستی در مورد سرویس مربوطه خریداری شده خود دارید وارد ناحیه کاربری خود شوید سپس اقدام به ارسال تیکت پیشتیبانی نمایید.

۵-محدودیت ها:
استفاده از سروریس ها برای موارد زیر ممنوع است:
انجام:دی داس (DDOS),کرک سرور یا vps (Crack), هک (Hack), اتک (حمله – Attack ),ایجاد صفحات فیشینگ phishing,و اسپم و نت اسکن (Spam & Netscan) و دانلود از تورنت (Torrent),نصب و کانفیگ v-p-n و یاپروکسی روی سرور باعث دریافت اخطاریه (abuse)از سمت دیتاسنتر میشودو سرویس مسدود میگردد.
لازم به ذکر است سرور های وارز ما از قوانین بالا مستثنی میباشد.و سرور های وارز بدون محدودیت موارد فوق میباشند.
با خرید سرور مجازی وارز میتوانید کلیه فعالیت های فوق را با خیالی آسوده انجام دهید.

۶-تمدید سرویس ها
در زمان سررسید سروریس ها ۷ روز قبل از تاریخ سر رسید سرویس برای کاربران صورت حساب تمدید ارسال می شود و کاربرانی که تمایل به تمدید سرویس خود را دارند باید حداکثر تا ۲۴ ساعت قبل از زمان سرسید صورت حساب سرویس خود را پرداخت نمایند.(جهت پرداخت صورت حساب به ناحیه کاربری خود مراجعه کنید و در بخش مالی میتوانید صورت حساب ها را مشاهده بفرمایید و پرداخت کنید.)سرویس هایی که در زمان اعلام شده پرداخت نشود در زمان سررسید سرویس مسدود میشود ودر صورت عدم تمدید به صورت کامل از روی سرور اصلی حذف خواهند شد.
در صورت عدم پرداخت صورت حساب سرویس مربوطه کنسل خواهد شد و مسولیت از دست رفتن اطلاعات بر عهده کاربر است.
با تشکر
بربید سرور.
بربید سرور باسابقه ترین و بزرگترین ارائه دهنده خدمات در زمینه:خرید سرور مجازی,سرور مجازی ارزان,خرید سرور اختصاصی و خرید هاست در ایران میباشد.
کانال تلگرام بربید سرور:http://telegram.me/berbidserver
ID Telegram:@berbid

تمامی حقوق برای بربید سرور محفوظ می باشد.